Aktualności

Skład osobowy klas szkoły

Drodzy Rodzice,
poniżej skład osobowy poszczególnych klas:

Klasa startowa (wychowawca – Sylwia Lidwin):

Chabiniak Zuzanna
Haponiak Maja
Juszczyk Olaf
Kaczor Zuzanna
Klaus Miłosz
Kotuński Cezary
Król Wiktor
Krupa Klara
Machnicka Iga
Pyrtko Jakub
Stermula Zuzanna
Stryjak Oliwia
Strzelecki Filip
Szpak Aleksandra
Tabaczyński Mikołaj

 

Klasa 1A (wychowawca – Wiesława Ciszak):

Boniewska Samanta
Chełminiak Lena
Handzel Jakub
Jeż Jakub
Krasny Jan
Kuśmierek Jakub
Loch Natan
Malcher Karina
Mróz Hanna
Pas Filip
Walczyńska Jagoda

 

Klasa 1B (wychowawca – Magdalena Mulnik):

Bajcer Aleksandra
Jarmolonek Antoni
Kawa Antoni
Kobylarz Julia
Kotowska Julia
Krugły Filip
Łukasiewicz Amelia
Milto Piotr

 

Klasa 3A (wychowawca – Edyta Jeremicz):

Garczyński Tomasz
Jarosiewicz Aleksandra
Koszela Szymon
Kraszewski Maksymilian
Majeryk Piotr
Muszyński Jakub
Osadców Karina
Piechocka Alicja
Piekarska Milena
Sawicki Michał
Skwarek Jonatan
Wałach Stanisław

 

Klasa 3B (wychowawca – Agnieszka Januszewska):

Chabiniak Radosław
Ganczar Adrianna
Sysoń Weronika
Zapotoczna Zofia
Pytkowska Olga – w edukacji domowej

 

Klasa 4A (wychowawca – Weronika Bublis-Tyczyńska)

Chełminiak Oliwia
Ciastko Antonina
Król Hubert
Kulas Michał
Magiełda Martyna
Noga Alicja
Pachała Iga
Pytkowska Maja
Staniszewski Igor
Zieliński Szymon

 

Klasa 4B (wychowawca – Iwona Zabawa)

Badowska Aleksandra
Iwanowska Karolina
Kabała Antonina
Kujawska Sara
Majerski Alexander
Sadownik Martyna
Szymczak Julia
Wierzbicki Jan
Zagroba Ewelina
Jarmolonek Julia
Hebda Bartosz
Bajcer Patryk

 

Klasa 5A (wychowawca – Barbara Bączyk)

Bączyk Jakub
Bator Marcelina
Bogucka Maria
Busz Alicja
Dulska Joanna
Hnatuśko Kinga
Kiklica Filip
Kobylarz Hubert
Kujawska Narine
Mazur Amelia
Mazur Pola
Niedźwiecka Klaudia

 

Klasa 7A (wychowawca – Damian Markulak)

Dobrowolska Oliwia
Dulska Hanna
Fornalczyk Karol
Ganczar Zuzanna
Jaszczyszyn Maria
Litwinowicz Nikola
Łukasiewicz Adrian
Łukasiewicz Wojciech
Pachała Wiktoria
Pas Wojciech
Rozdoba Jagoda
Sekuła Patrycja
Surman Karolina
Tyczyńska Maja

 

Klasa 2 GIM (wychowawca – Sylwia Piecuszek-Karpiel)

Bieliński Dawid
Borowczak Mateusz
Dulski Michał
Haponiak Kacper
Hebda Aleksandra
Iwanowski Dominik
Kiklica Jakub
Majerski Kajetan
Malcher Jakub
Targowska Daria
Walczak Weronika
Wiśniewska Martyna
Ziółkowska Jagoda

Możliwość komentowania jest wyłączona.

YouTube Fundacji Pro Novo