Aktualności

Życzenia na Nowy Rok

W nadchodzącym Nowym Roku życzymy Państwu
marzeń zamieniających się w rzeczywistość,
wyzwań dodających wiatru w żagle
oraz sukcesów przerastających najśmielsze oczekiwania.
A nade wszystko, oby w w Nowym Roku nigdy nie zabrakło Państwu ciepła, miłości oraz bliskości drugiej osoby. Tylko dzięki nim życie ma sens.

A naszym podopiecznym życzymy, abyście (choć Nowy Rok to okazja do zmiany) nadal pozostali sobą. Nie pozwólcie zniszczyć w sobie tego, co was wyróżnia w tłumie.

Zarząd Fundacji Pro Novo

Życzenia Świąteczne

W tak niezwykłej i uroczystej chwili chcemy złożyć ciepłe i serdeczne życzenia – by domy Wasze dekorowały: miłość, życzliwość i nadzieja.

Niech wzięty do ręki opłatek – pozwoli Wam dostrzec w drugim człowieku samego Jezusa Chrystusa, a opłatkowa biel – przysłoni wszystkie troski i kłopoty

Niech światło choinki – symbol radości z narodzenia Jezusa oświetla zawsze Wasze życie i pozwala odnaleźć właściwą drogę.

A przez cały rok od poniedziałku do niedzieli niech Was wszystko łączy, nic zaś niech nie dzieli.

Wszystkim dzieciom zaś życzymy Śniegu puszystego i Mikołaja z wymarzonymi prezentami.

Wesołych Świąt!!!

życzą Pracownicy Pro Novo

Wigilia – dziękujemy!!!

Drodzy Rodzice,
publikując te zdjęcia pragniemy jeszcze raz z całego serca podziękować za tak liczne przybycie na nasze wspólne kolędowanie przy symbolicznym, wigilijnym stole.
Mamy nadzieję, że choć w części udało nam się wspólne stworzyć i oddać klimat oraz atmosferę świąt. Tym bardziej, że tegoroczne jasełka były z Państwa udziałem, czy nawet powiem więcej – były Państwa dziełem. :)
Czy się udało? Wg nas bardzo. I tu chylimy czoła przed naszymi artystami (i tym razem nie mam na myśli naszych podopiecznych, choć i oni byli cudowni jak zwykle), którzy wystąpili na deskach Ośrodek Kultury w Nowogrodzie Bobrzańskim.

Dziękujemy za te kilka tygodni przygotowań, wspólne próby, wielokrotne zmiany koncepcji, wspólne wypracowywanie scenariusza, genialne stroje. Cudowne doświadczenie zakończone Waszym świetnym występem. Wielkie brawa!!! I mamy nadzieję, że to początek czegoś nowego w naszej szkole. Drodzy Państwo, bardzo się cieszymy i dziękujemy za to, że jesteście Państwo z nami w ten świąteczny czas, pomimo nawału pracy związanej z przygotowaniami do Bożego Narodzenia.
Dziękujemy za pyszne potrawy, które stanęły na naszym wspólnym stole, radzie rodziców za piękne pierniki dla całego grona i pracowników.
I mamy nadzieję, że udało nam się stworzyć początek nowej tradycji/zwyczaju, gdy to właśnie Państwu oddamy scenę podczas Wigilii czy innych uroczystości. Byłoby cudownie, gdybyśmy od czasu do czasu to my dorośli wystąpili przed dziećmi. To bardzo zmienia perspektywę. :)

Jak zwykle staraliśmy się, by wszystko było dopracowane do perfekcji. I mamy nadzieję, że choć w części nam się udało – wspólnie nam się udało.

Fotorelacja

Film

YouTube Fundacji Pro Novo