Aktualności

Udanych wakacji!!!

Kochane dzieci, drodzy Rodzice,

nadeszła chwila, której dzieci wyczekiwały już od pierwszych dni roku szkolnego.

Czego życzyć w takim dniu jak dzisiaj?

Wam dzieciaki życzymy, aby czas wakacji upłynął spokojnie, aby wszyscy zrealizowali swoje plany wakacyjne (na miarę oczywiście warunków jakie mamy).
I abyście tak po prostu odpoczęli. Odpoczęli też od komputerów, ekranów, telefonów, bo tego ostatnio niestety również za naszą przyczyną macie aż nad to.
Życzymy Wam wszystkim pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji. I tego, abyście wolny czas spędzali tak, by zmęczyć się beztroską dnia codziennego i zatęsknić do książek, zeszytów i porannego wstawania. 

Rodzicom, życzę aby czas wakacji był czasem dobrego odpoczynku, czasem nabierania sił do pracy, a każdy dzień przynosił piękne doświadczenia i wspomnienia.

A sobie życzę, by nasze dzieci zatęskniły za szkołą czy tą w realu czy tą zdalną, ale za szkołą i takie właśnie bardzo stęsknione wróciły do nas 1 września.

Aneta Ziółkowska

Zajączki u progu wakacji

I nasze najmłodsze przedszkolaki odwiedziły dziś Panią Beatkę, by się pożegnać, zakończyć ten jak ważny dla nich rok, bo pierwszy. :)
Urosły, zmieniły się, a przy tym stęskniły.
Do zobaczenia już niedługo. Bo czas szybko pędzi.

Fotorelacja

Zakończenie roku w grupie Jeżyków

Jak to cudownie zobaczyć się prawie w komplecie po 3 miesiącach.
To nic, że tylko na krótką chwilę. Ale choć chwilę można razem popsocić, nacieszyć się sobą, pobyć razem. Niczym jedna drużyna.
Stęsknione siebie bardzo te nasze Jeżyki. :)

Fotorelacja

YouTube Fundacji Pro Novo