„Rodzina, rodzina, zawsze razem się trzyma”. 🙂
I to cała prawda o nas.
O Pro Novo.
Bo w Zespole, w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym siła.
A skąd ta siła? Właśnie z więzi i relacji jakie każdego dnia tworzymy. Relacji z naszymi dziećmi, czyli uczniami i przedszkolaczkami, z rodzicami. Ale i naszych relacji, w gronie, wśród pracowników.
Chcemy, by szkoła była drugim domem. A żeby tak było, musimy razem wychodzić poza jej mury.
Wczorajszy dzień tak pięknie pokazał, co w życiu jest ważne: uśmiech, życzliwość, zatrzymanie się w biegu, kontemplowanie wspólnie spędzanego czasu, wzajemny szacunek, zrozumienie i pomoc. I tak niedoceniane ostatnio DZIĘKUJĘ… Które nic nie kosztuje, a wszyscy wiemy, że słowa wdzięczności „robią nam często dzień”.
Dlatego wczoraj właśnie tak „bez spiny”, chciałoby się powiedzieć, że sielsko-anielsko (temu sprzyja klimat i otoczenie naszej szkoły. Kto nie widział, niech żałuje, albo przyjedzie zobaczyć i… zostanie😉), bo na leżaczkach, kocykach. Ale właśnie z uważnością na siebie, spędziliśmy to popołudnie.
Leniwie? Nie, raczej spokojnie, w uważności na drugą osobę. Tak spędzony czas „robi nam więcej dobrego” niż niejedna rozmowa, zebranie, spotkanie w biegu. Więc i my mówimy (jako Zespół) DZIĘKUJEMY. I liczymy na wzajemność. 🙂
To było piękne popołudnie.
Rodziny Pro Novo, uwielbiamy ten nasz wspólny czas!
PS. A przy okazji – udało nam się zebrać (ze sprzedaży ciast, pajdy chleba z ogórkiem, waty i innych pyszności) 3317,50 zł.
Kwota ta zasili nasz „budżet obywatelski”. Ale o nim już w nowym roku szkolnym.

Anna Majerska Photography, dziękujemy za boskie foty. Jak zwykle

Fotorelacja