TO BYŁ DZIEŃ!
W dniu wczorajszym w naszej szkole odbył się MAM TALENT – najpiękniejszy festiwal świata. ☺️
Na deskach szkolnej auli wystąpiło 11 wspaniałych, szalenie utalentowanych uczniów i uczennic naszej szkoły.
Ci fantastyczni, pełni pasji młodzi ludzie podzielili się z nami miłością do muzyki, tańca, sztuki, kostki Rubika, tworzenia robotów… Pełni niebywałej odwagi i radości zaprezentowali swoje talenty, a ich występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.
W trakcie trwania festiwalu wyłonili się uczniowie, którzy poczuli moc i spontanicznie podzielili się swoim talentem.
Cieszy nas niezmiernie, że festiwal jest nie tylko miejscem wzmacniania talentów, ale także je odkrywa, oddając zaś przestrzeń, pozwala im się objawić.
Niektóre pociągi zatrzymują się na stacji tylko raz. 😉 Dlatego Kochani gorąco namawiamy Was – korzystajcie z takich okazji, łapcie chwilę, pokazujcie siebie i swoje talenty światu. Zapraszamy Was na kolejny festiwal.
To dzięki Wam – naszym szkolnym talentom, ten festiwal żyje.
Dziękuję Wszystkim, naszym artystom i publiczności, za udział w tym pięknym wydarzeniu. Dziękuję gronu pedagogicznemu oraz uczniom za pomoc w przygotowaniu festiwalu, dyrekcji zaś za możliwość kreowania w szkole chwil, o których ja sama marzyłam będąc dzieckiem, tym samym za możliwość robienia edukacji o innym, ponadczasowym wymiarze.
Kochani!
Gdziekolwiek idziecie idźcie pełnym sercem, cokolwiek robicie róbcie pełnym sercem.
DZIĘKUJĘ!
Aga Pytkowska

Zdjęcia? Jak zwykle Majerska Photography ♥️