Lubimy gości. Zwłaszcza takich, których słuchamy z zapartym tchem; takich, od których możemy się z pokorą uczyć.
Dziś mieliśmy przyjemność rozmawiać z ludźmi pełnymi pasji i wiedzy.❤️🚲 Pan Ryszard Król opowiadał nam o tym, jak żyć pełniej po wypadku, po którym prawdziwe życie wydawało się mniej dostępne; jak pomimo własnej niepełnosprawności pomagać dziesiątkom innych ludzi. I że, mając jedną nogę, można jeździć w maratonach! Panie Ryszardzie, to był dla nas wielki zaszczyt.
Dziękujemy za to spotkanie i za energię, którą nas Pan zarażał. Gościliśmy również „naszych” rodziców – Państwa Chełminiaków (tak, tak – dobrze kojarzycie, że nie pierwszy raz 😉). Tym razem Pan Łukasz opowiedział starszym uczniom o rowerach, przekazał nam trochę rowerowej historii, choć uczciwie trzeba przyznać, że najciekawsze były dla nas jego własne historie z rowerem w tle 😉.

Pani Karolino, Panie Łukaszu, mamy nadzieję, że nasze drogi przetną się jeszcze nieraz – tym razem nie tylko w teorii, ale prawdziwie na szlakach.

A jako że wiosna budzi do życia nie tylko przyrodę, ale i nas, zachęcamy wszystkich do włożenia kasków na głowy i wyruszenia w pojedynkę lub całymi rodzinami na szlaki rowerowe. Gdybyście nie wiedzieli, dokąd jechać – nadbobrem.com to źródło inspiracji! Brzmi jak dobry plan na wiosnę, nieprawdaż? 🌤️ Z kolei wakacje polecamy otworzyć na Nowogrodzki Rajd Integracyjny (śledźcie fanpage).

Fotorealcja

Film