Drodzy Rodzice,
publikując te zdjęcia pragniemy jeszcze raz z całego serca podziękować za tak liczne przybycie na nasze wspólne kolędowanie przy symbolicznym, wigilijnym stole.
Mamy nadzieję, że choć w części udało nam się wspólne stworzyć i oddać klimat oraz atmosferę świąt. Tym bardziej, że tegoroczne jasełka były z Państwa udziałem, czy nawet powiem więcej – były Państwa dziełem. :)
Czy się udało? Wg nas bardzo. I tu chylimy czoła przed naszymi artystami (i tym razem nie mam na myśli naszych podopiecznych, choć i oni byli cudowni jak zwykle), którzy wystąpili na deskach Ośrodek Kultury w Nowogrodzie Bobrzańskim.

Dziękujemy za te kilka tygodni przygotowań, wspólne próby, wielokrotne zmiany koncepcji, wspólne wypracowywanie scenariusza, genialne stroje. Cudowne doświadczenie zakończone Waszym świetnym występem. Wielkie brawa!!! I mamy nadzieję, że to początek czegoś nowego w naszej szkole. Drodzy Państwo, bardzo się cieszymy i dziękujemy za to, że jesteście Państwo z nami w ten świąteczny czas, pomimo nawału pracy związanej z przygotowaniami do Bożego Narodzenia.
Dziękujemy za pyszne potrawy, które stanęły na naszym wspólnym stole, radzie rodziców za piękne pierniki dla całego grona i pracowników.
I mamy nadzieję, że udało nam się stworzyć początek nowej tradycji/zwyczaju, gdy to właśnie Państwu oddamy scenę podczas Wigilii czy innych uroczystości. Byłoby cudownie, gdybyśmy od czasu do czasu to my dorośli wystąpili przed dziećmi. To bardzo zmienia perspektywę. :)

Jak zwykle staraliśmy się, by wszystko było dopracowane do perfekcji. I mamy nadzieję, że choć w części nam się udało – wspólnie nam się udało.

Fotorelacja

Film