Drodzy Rodzice,

w związku częstymi z pytaniami o sposób zgłoszenia dziecka przygotowaliśmy krótki poradnik ilustrujący jak krok po kroku wysłać kartę zgłoszeniową przez internet.

Wzór przygotowany jest dla przedszkola, w przypadku rekrutacji dzieci do szkoły postępujemy analogicznie z tą różnicą, iż wybieramy zakładkę „Dokumenty” na stronie szkoły.

 

1. Ze strony głównej przechodzimy do zakładki „Dokumenty”. Najszybszy sposób to przewinięcie ekranu do samego dołu i wybór odpowiedniej pozycji z zakładek dostępnych w stopce strony:

wybórzakładkidół

 

2. Na podstronie „Dokumenty” klikamy na link „Wypełnij online”:

wypełnijonline

 

3. W pierwszej kolejności wybieramy, do jakiej grupy lub klasy zamierzamy zgłosić nasze dziecko. Następnie wypełniamy wszystkie pola formularza do samego dołu (pola, które muszą zostać wypełnione by udało się wysłać kartę są oznaczone czerwoną gwiazdką):

kartazgłoszenia1

 

4. Po wpisaniu wszystkich niezbędnych danych wysyłamy formularz przyciskiem „Wyślij podanie” na samym dole:

kartazgłoszenia2

 

5. Jeżeli karta została poprawnie wypełniona, w ciągu kilku minut otrzymacie Państwo na adres e-mail potwierdzenie zgłoszenia wraz z załącznikiem w formacie *.pdf. Prosimy o zachowanie tego załącznika, gdyż zawiera on wszystkie dane dotyczące dziecka podane przez Państwa na stronie internetowej. Ponadto formularz generuje automatycznie datę i godzinę zgłoszenia, co jest rozstrzygającym kryterium w przypadku braku miejsc w danej grupie. Jak Państwo wiedzą, decyduje kolejność zgłoszeń, a ta ustalana jest na podstawie daty i godziny zawartej w karcie zgłoszeniowej:

kartazgłoszenia3pdf

6. Jeżeli w ciągu 24h (zazwyczaj szybciej) nie skontaktujemy się z Państwem by poinformować o braku miejsc lub innych problemach z przesłanym zgłoszeniem możecie Państwo przyjąć, że dziecko Wasze zostało przyjęte do naszej placówki. Wyjątkiem jest sytuacja gdy formularz zostanie wysłany po umieszczeniu na stronie informacji o braku miejsc w danej grupie wiekowej/klasie.

W przypadku gdy nie otrzymają Państwo potwierdzenia wraz z załącznikiem prosimy przed kontaktem z nami zweryfikować poprawność podanego w zgłoszeniu adresu e-mail.

7. Do dnia 20 sierpnia prześlemy Państwu do podpisania umowę o świadczenie usług edukacyjnych.