Drodzy Rodzice,
pragnę z całego serca podziękować za piękny prezent, który wczoraj w Państwa imieniu wręczyły mi przedstawicielki Rady Rodziców. Wspaniałe drzewko z cudowną dedykacją.

Byłam, jestem niezmiernie wzruszona, a moje wzruszenie eskalowało, gdy zasięgnęłam informacji o ofiarowanym drzewku.

Buk zwyczajny Fagus sylvatica określany mianem MATKI LASU, symbolizuje mądrość, męskość, sukces, silę i możliwość działania. Drzewo to podobnie jak brzoza jest nośnikiem pozytywnej energii, pozwala się odstresować, uspokoić i poprawia zdolność koncentracji.Buk w mitologii greckiej to drzewo płodności. Jest długowieczny i potrafi osiągać wiek nawet do 300 lat.Szanowni Państwo, sprawiliście mi ogromną radość tym prezentem. Dobrze jest wiedzieć, że to co się robi ma sens, że ktoś dostrzega wysiłki i starania. Utwierdza to człowieka w przekonaniu, że warto. A ja po raz kolejny mogę powiedzieć, że mam cudowne dzieci w Zespole i stojących za nimi fantastycznych rodziców.

Nasze wspólne, piękne drzewko znalazło już swoje miejsce. Stanie nieopodal wejścia do szkoły i będzie jej symbolem (w nadchodzącym tygodniu przygotujemy grunt i zasadzimy je).
Będzie wzrastać z naszymi dziećmi i przypominać nam wszystkim o tym, że
„Możesz osiągnąć każdy szczyt jeśli uwierzysz w siebie”.

Pozdrawiam,
Aneta Woźniak-Ziółkowska