Już w niedzielę cały świat opanuje szaleństwo walentynkowe, a dziś dotarto ono i do nas.

Z okazji zbliżającego się święta zakochanych, samorząd uczniowski ZS-P Pro Novo zorganizował pocztę walentynkową, a także pięknie przystroił naszą szkołę serduszkami (by nikt nie miał wątpliwości, jakie święto obchodzimy).

Uczniowie klas starszych odwiedzili także najmłodszych, aby wyjaśnić im czym jest dzień zakochanych i rozdać słodkie upominki w kształcie serduszek.

W poniedziałek, na korytarzu szkolnym stanęła skrzynka na miłosne przesłania, która każdego dnia wypełniała się coraz bardziej.
W dniu dzisiejszym za sprawą szkolnego listonosza, w towarzystwie kupidyna i pod czujnym okiem koleżanek z SU, wszystkie walentynki dotarły do adresatów.
Listonosz miał co robić :).

Dziś wyjątkowo nasi uczniowie byli ubrani kolorowo oraz mogli na przerwach wysłuchać walentynkowych hitów puszczanych przez SU. Dzieci zamawiały utwory dedykując je konkretnym kolegom czy nauczycielom.
Zorganizowaliśmy też tzw. ściankę, na której każdy mógł sobie zrobić walentynkowe selfie.

Nasze małe święto zakochanych zakończyliśmy ogłoszeniem wyników konkursów. Konkurs SKO po tytułem „Mój mały portfelik” wygrał Wojciech Pas, a drugie miejsce zajęła Jagoda Ziółkowska.
Konkurs na najładniejszą walentynkę był trudniejszy do rozstrzygnięcia.
Konkurencja była bardzo duża. Większością głosów wygrała Oliwa Dobrowolska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy szczęśliwego Walentego!

Fotorelacja