Śniadanie Wielkanocne tak mocno wpisało się w nasz kalendarz, że nie wyobrażamy chyba już sobie, by ostatni dzień przed przerwą świąteczną spędzić inaczej, jak właśnie przy wspólnym, świątecznym posiłku. 🍽
Dlatego i dziś nasze przedszkolaki rano zasiadły do pięknie nakrytego stołu, by podzielić się jajkiem, zjeść tradycyjny żurek z białą kiełbaską, zagryźć owocami oraz pysznym ciastem przygotowanym przez rodziców i, co najważniejsze, pobyć razem i życzyć sobie Wesołych Świąt! 😘
I choć w pewnym momencie za oknem zobaczyliśmy padające płatki śniegu, nie daliśmy się zwieść aurze i świętowaliśmy Wielkanoc, wyczekując Zajączka, nie Mikołaja.
Oczywiście nie mogło się obyć bez poszukiwania jajeczek. Dzieci zaglądały pod każdy krzaczek i nazbierały całkiem sporo słodkich łakoci ukrytych na terenie naszego przedszkolnego ogrodu.
To był naprawdę dobry dzień. Bo cudownie jest świętować razem. I my to wiemy. 😊

Fotorelacja