Drodzy Państwo, mamy wstępne wyniki rekrutacji do klasy 1.

To był trudny dla nas czas, choć spotkania z Wami, Waszymi dziećmi dały nam wiele radości.
Poznanie Was z całą pewnością ubogaciło nas bardzo. Bo ile dzieci, tyle różnych światów, tyle ciekawych osobowości, tyle przygód, których niestety z częścią z dzieci nie przeżyjemy, bowiem rzeczywistość jest taka a nie inna i dysponujemy ograniczoną ilością miejsc.
Owe ograniczenia wynika nie tylko ze względów lokalowych, ale też z tego, w jaki sposób postrzegamy szkołę i jaką szkołę chcemy tworzyć. A kameralność zapewnia nam to, iż nie zatracimy jednej z wartości jaka nam przyświeca – drugiego człowieka, nie zgubi się on nam w drodze.

Dlatego, jak co roku zaoferowaliśmy 16 miejsc w klasie 1 (jeden oddział). Lista dzieci w załączeniu.

Bardzo proszę każdego z Państwa o potwierdzenie do dnia 08.04.2024 (poniedziałek), do godziny 8:00 chęci dołączenia do naszej społeczności (na tej podstawie przygotujemy umowy). Potwierdzacie Państwo wysyłając maila na adres: info@pronovo.org.pl

Jeśli z jakichś względów ktoś zrezygnuje, jego miejsce zajmie kolejny mały-wielki człowiek z listy rezerwowej.

Cieszymy się, że możemy Was przyjąć w nasze szeregi i ubolewamy, że niestety nie wszystkich uda się zaopiekować. Uwierzcie, wybór był bardzo trudny.
Ufam, że dzieci, które nie znalazły się na liście, odnajdą swoją cudowną szkołę, dobre miejsce dla rozwoju i wzrastania i być może do zobaczenia. Bowiem nigdy do końca nie możemy być pewni tego, czy kiedyś los po raz kolejny nie splącze naszych ścieżek.

Trzymam kciuki za nasze nowe pierwszaki jak i za dzieci, które miałam okazję poznać osobiście. Jestem pod wrażeniem jednych i drugich.

WYNIKI REKRUTACJI

Aneta Ziółkowska