Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po wynikach naszych ósmoklasistów (ale o tym już niebawem 😉), a dziś, w ciągu dnia spływały do nas wieści od naszych absolwentów z rocznika 2004 (pierwszy roczki 8-klasowej szkoły podstawowej) i 2003 (ostatni rok gimnazjum, w sytuacji, gdy nasz absolwent wybrał technikum jako kolejny etap po gimnazjum właśnie).

Kochani absolwenci, z całego serca Wam gratulujemy.
I cieszymy się, że te kilka lat temu byliście częścią nas, Fundacja Pro Novo – Szkoła Podstawowa i Przedszkole Pro Novo.
Dumni jesteśmy z Was bardzo. 🥰
Bo ufamy, że udało nam się w Was zaszczepić chęć do bycia dobrymi ludźmi. Niezależnie od not, centyli, procentów, wyników. Ale z tych ostatnich możecie być dumni (wiemy o wynikach znacznej grupy i duma nas rozpiera).
Wy cieszycie się pewnie i dumni jesteście z wyników, my z Was. Bo droga ku dorosłości Waszej, a dziś jesteście wszak już dorosłymi ludźmi, wiodła właśnie przez Bogaczów, przez FPN Pro Novo.
Trzymamy kciuki za Was na kolejnych etapach.
Bądźcie szczęśliwi, czerpcie z życia ile się da, ale zawsze mądrze, z głową i z wrażliwością na drugiego człowieka. Ściskamy Was mocno (bo przytulanie i uściski to też takie nasz) i życzymy, byście realizowali plany na dalsze życie, realizowali własne scenariusze.