Drodzy Pronoviacy! Już chwilę temu ruszyła nasza coroczna szkolna akcja charytatywna.
W tym roku chcemy pomóc przyjacielowi naszej szkoły.
Wcale nie za siedmioma górami, nie za siedmioma lasami, tylko trochę w Holandii, trochę w Polsce żył sobie pewien Król. Ryszard Król. Przez 20 lat pracował za granicą, z dala od rodziny, aby zapewnić ukochanym dobre warunki życia. Tęsknota za domem ściągnęła go do domu, gdzie mieli żyć długo i szczęśliwie.
Życie jednak nie jest bajką… W wyniku wypadku Pan Ryszard stracił nogę.
Pan Ryszard jest człowiekiem wielu pasji i wielkiego serca. Mieszkańcy Nowogrodu, kojarzycie Nowogrodzki Rajd Integracyjny? To właśnie Pan Ryszard jest jego twórcą. Jest radnym, myśliwym, kolekcjonerem, społecznikiem, wsparciem dla osób z niepełnosprawnością.
Życie nie jest bajką. Ale Pan Ryszard nie przestaje walczyć o szczęśliwe zakończenie dla tak wielu ludzi! Powalczmy zatem o nową protezę dla niego. Uruchomiliśmy zrzutkę – aby wspierać mogli nie tylko członkowie i przyjaciele naszej szkolnej rodziny, ale wszyscy!

Cel jest duży. Ale nasza akcja ma charakter świąteczny, a w Święta dzieją się cuda. Zadziejmy ten cud razem!

Nagranie: TUTAJ