Drodzy Rodzice, kochane dzieci,

w przededniu Wigilii, pozwólcie, że w imieniu swoim i całej kadry NZSP Pro Novo złożę Wam najserdeczniejsze życzenia.

Niechaj najbliższe dni miną nam wszystkim w spokoju, miłości, błogości i radości. Bez pośpiechu, bez stresu, że podczas jedzenia barszcz pobrudzi obrus, a choinka nie będzie idealnie udekorowana. Bez narzekania, marudzenia, że zimno, plucha, że sernik mógł się lepiej udać. A z radością, że mamy siebie.

Niech to będzie czas pełen magii i miłości, uważności na drugiego człowieka i wyrozumiałości dla każdego, kto zasiądzie z nami przy stole.
Niech przepełnia nas to, co ważne i piękne: miłość, radość z bycia razem. Wykorzystajmy każdą chwilę na to, by właśnie być. Być razem. Bo nie długość a jakość czasu spędzonego razem ma znaczenie.

Niech telefony pozostaną wyłączone, telewizory zgaszone, byśmy poczuli czym jest bliskość drugiego człowieka.

Wszystkim dzieciom zaś życzymy śniegu po pachy (niezalenie od tego, na jakiej wysokości je mają :)) i Mikołaja z wymarzonymi prezentami ale nade wszystko cudownego czasu z rodziną, bliskimi, znajomymi. W realu, nie w telefonie. Niech planszówki pójdą w ruch, niech każda chwila zapisze się w pamięci dzieci i pozostanie w niej jako zapach, smak i wspomnienie najcudowniejszych świąt, bo spędzonych RAZEM.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Aneta Ziółkowska z całą Kadrą NZSP Pro Novo