Tylu Mikołajów w jednym miejscu?
To możliwe tylko u nas. :)
Ufff, co to był za dzień. Pełen emocji, wzruszeń, ale i radości. Bowiem, jak nakazuje już nasza „pronovoska” tradycja, 6 grudnia podsumowujemy trwającą ponad miesiąc akcję „I Ty możesz zostać Św. Mikołajem”.
Nasze dzieci Mikołajami są właściwie już na miesiąc przed magiczną datą. Bo to one zbierają pieniądze organizując sprzedaż słodyczy, własnoręcznie przygotowanych słodkości, losów, po to, by je ostatecznie przekazać na wybrany cel charytatywny.
Nie mogło być inaczej i w tym roku.
Podczas siódmej już rocznicy naszej akcji, wspólnie postanowiliśmy pomóc młodemu chłopakowi, Markusowi, który do niedawna był czynnym sportowcem – futbolistą drużyny @Wataha Zielona Góra, a obecnie zmaga się z chorobą.
Wspólnymi siłami udało nam się zebrać niebagatelną kwotę, bo aż 3.961,55 zł. I taką też sumę przekazaliśmy dzisiaj na ręce kolegów Markusa i trenera, których gościliśmy w Pro Novo.
Mamy nadzieję, że choć w części przyczyni się ona do powrotu Markusa do zdrowia.

W tym miejscu z serca dziękujemy dzieciom, ale i rodzicom, za wielkie serca, wsparcie i włączenie się do naszej akcji. Bez Was nie byłaby możliwa ta zbiórka.

A dziś świętowaliśmy już siódmy finał, czyli siódmy raz uczymy nasze dzieci, że warto pomagać, że dużo lepiej jest dawać niż brać. Czy można dać lepszą lekcję?

Oczywiście korzystając z okazji, że gościliśmy u siebie i zawodników i trenera drużyny juniorskiej Watahy – Michała Roga, mogliśmy dowiedzieć się co nie co o tej dyscyplinie sportu, a nawet przymierzyć strój futbolisty. :) Starsze klasy spróbowały też sił podczas treningu przeprowadzonego przez naszych gości. Kto wie, może mamy wśród naszych dzieci przyszłych zawodników?

I tak już na koniec, Markus, pozdrawiamy Cię i trzymamy za Ciebie kciuki!!! Mamy nadzieję, że zagościsz kiedyś u nas w stroju zawodnika i pochwalisz się swoimi osiągnięciami zdobytymi w LFA.
Tego Ci życzymy.

Fotorelacja