Drodzy Rodzice!

Informujemy, iż 2014-03-20 oficjalnie rozpoczynamy nabór do Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Pro Novo dzieci w wieku:
– od 2,5 do 5 lat – do przedszkola,
– od 6 do 7 lat – do klasy I
– od 9 do 10 lat – do klasy IV.

Prowadzimy również nabór uzupełniający dzieci w wieku:
– od 7 do 8 lat – do klasy II (obecna klasa I)
– od 10 do 11 lat – do klasy V (obecna klasa IV)

Prosimy więc wszystkich Rodziców dzieci przedszkolnych (obecna grupa 3 i 4-latków) będących już naszymi podopiecznymi o ponowne wypełnienie za pośrednictwem naszej strony pronovo.org.pl/przedszkole/dokumenty-przedszkola/ karty zgłoszeniowej.

Rodziców dzieci z obecnej klasy startowej, pierwszej i czwartej prosimy tylko o pisemne potwierdzenie, iż od roku szkolnego 2014/2015 dziecko pozostanie naszym uczniem i ewentualne sprostowanie danych, jeśli te uległy zmianie w ciągu ostatnich miesięcy.

Korzystając z okazji informujemy, iż od roku szkolnego 2014/2015 wzbogaceniu ulegnie nasza oferta języków:
1) od klasy I zostaje wprowadzony dodatkowy język obcy (niemiecki) w wymiarze 2 godz./tydzień (poza językiem angielskim, który pozostaje w wymiarze 5 godz./tydzień),
2) zwiększeniu ulega wymiar godzin z języka niemieckiego od klasy IV. Obecnie są to 2 godz./tydzień, od nowego roku będą to 3 godz./tydzień.

Rodziców zainteresowanych zgłoszeniem swoich pociech do przyszłorocznych 3-latków informujemy, iż pozostały nam tylko 3 miejsca.
Jeżeli jednak dokonają Państwo zapisu dziecka przed 2014-03-20, gwarantujemy przyznanie miejsca*.

*dotyczy tylko Rodziców dzieci, które aktualnie uczęszczają do naszej placówki i są objęte prawem pierwszeństwa uzyskania miejsca.

 

Przydatne informacje:
Jak wypełnić zgłoszenie?
List do rodziców – IV i V klasa.
List do rodziców – przedszkole.

 

P.S.
Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania zamieściliśmy w zakładce FAQ.
Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami przed ewentualnym kontaktem z nami.